Siber Güvenlik

Hedefe yönelik saldırılar ve gelişmiş sürekli tehditlerin ortaya çıkmasıyla, siber güvenliğe yönelik yeni bir yaklaşımın gerekli olduğu açıktır. Geleneksel teknikler verileri siber saldırılara karşı korumak için artık yeterli değildir.

İdeal çözüm tüm güvenlik altyapınızı, size özel ortamınıza ve sizi hedef alan saldırganlara göre ayarlanmış, özel ve uyarlanabilir bir savunmaya dönüştürecektir. İdeal çözüm sadece bu saldırıları algılayabilmenizi ve analiz edebilmenizi değil, aynı zamanda saldırganlarla mücadele edebilmenizi de sağlayacaktır.

Custom Defense çözümümüz standart güvenlik savunmaları tarafından görülemeyen sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımları, kötü amaçlı iletişimleri ve saldırgan davranışlarını algılamak üzere ağ çapında izleme gerçekleştiren uzman bir tehditlere karşı koruma platformudur.

Bu çözüm performans için optimize edilebilen ve kum havuzu etkisi çözümlerine karşı arayışta olan korsan tekniklerini aşacak şekilde yapılandırılabilen, güvenli ve kontrollü bir ortamda şüpheli kodu çalıştırır.

Saldırı riskinin, kökeninin ve özelliklerinin profilini çıkarmanızı sağlar ve saldırıyı önce izole edip önlemenizi ve ardından da, korumanızı bundan sonraki siber saldırılara karşı uyarlamanıza ve güçlendirmenize yardımcı olacak, eyleme dönüştürülebilir istihbaratı sağlar.

Çözümümüz hedefe yönelik tehditler ve APT'lerle başa çıkmak için kapsamlı yaşam döngüsü sağlayan tek çözümdür:

  • Standart savunmalar tarafından algılanmayan kötü amaçlı yazılımları, iletişimleri ve davranışları algılar
  • Saldırı ve saldırgan riskini ve özelliklerini analiz eder
  • Koruma sağlamak için güvenliği otomatik olarak uyarlar
  • Sizi hedef alan saldırganlara karşı koymak için gerekli bakış açısını kullanarak tepki verir