Yeni Nesil Log Yönetim Sistemi

Tüm kaynaklardan topladığı bilgi ve olayları sizin için rapor, korelasyon, alarm ve gelişmiş uygulamalara dönüştürür.

Yeni Nesil Log Yönetim Sistemi Çözümüdür.

Logsign yeni nesil kolay kullanımlı bir log yönetim çözümüdür. Tüm kaynaklardan topladığı bilgi ve olayları sizin için rapor, korelasyon, alarm ve gelişmiş uygulamalara dönüştürür. Size Log yönetimi, raporlama, arama, alarm üretmekten bir operasyon merkezi kurmaya kadar geniş bir dünya sunar.

Logsign aynı zamanda 5651, ISO27001 , PCI gibi yasal uyumluluklar konusunda en büyük yardımcınızdır.

logsign_input_output

Logsign Esnek ve Hızlı Raporlama ve Arama Sistemidir.

Logsign size yeni nesil mimarisi sayesinde kolay kullanımlı , modern , hızlı ve esnek bir raporlama sunar.  Logsign konfigure edilebilen raporları , raporla hazırlama sihirbazları ve görselleştirme araçları ile raporlama sistemine bakış açınızı değiştirecek.

Logsign Güvenlik Operasyon Merkezidir.

Logsign size raporlamadan , alarm oluşturmaya ,  %100 konfigure edilebilir dashboardlardan görselleştirme ve korelasyon araçlarına detaylı bir iSOC ( information Security Operation Center ) için gerekli alt yapıyı sunar.

Logsign Akıllı Alarm Sistemidir.

Hemen kullanıma hazır dizaynı sayesinde haberdar olmak istediğiniz her ağ hareketi , zafiyetler ve güvenlik açıkları konusunda bir size akıllı bir uyarı sistemi sunar.

 

Logsign Görsel Korelasyondur.

gorsel korelasyon

Yeni nesil mimarisinin verdiği avantaj ile Logsign tüm verileri birbirleri ile sürekli ilişkili olacak mimaride sınırsız bir korelasyon alt yapısında emrinize sunar. Bu yapı size olaylar , olaylara karışan kaynak , hedefler ve tüm detaylar gibi en kritik konularda hazır ve görsel korelasyon araçları sunar.

Logsign Yasal Uyumluluk Sağlar. ( 5651 , ISO27001 , PCI , …. )

Logsign ın rakiplerinden farklı olarak yaptığı tüm verileri toplayabilme yeteneği sayesinde yasal zorunluluklarınızı ne olur ise olsun birkaç dokunuşla sağlamanız mümkündür. Logsign ayrıca 5651 sağlamak amacı ile ülkemize özel geliştirmeler yaparak sizin en güvenilir ve kolay şekilde 5651 ile ilgili yasal uyumlulukları yerine getirmenize yardımcı olur.